ROKIŠKIO POLIKLINIKOS SUAUGUSIŲJŲ REGISTRATŪRA
Tel.: 8 458 32383, 8 458 52912
Informacija: 8 458 51870
Darbo laikas:
I – V 7.00 – 17.00 val.,

ROKIŠKIO VAIKŲ KONSULTACIJOS
REGISTRATŪRA

Tel.: 8 458 52546
Darbo laikas:
I – V 8.00 – 17.00 val.
 
OBELIŲ AMBULATORIJOS
REGISTRATŪRA

Tel: 8 458 78832

JUODUPĖS AMBULATORIJOS
REGISTRATŪRA

Tel.: 8 458 57289

PANDĖLIO AMBULATORIJOS
REGISTRATŪRA

Tel.: 8 458 79153

JŪŽINTŲ BENDROSIOS PRAKTIKOS
GYDYTOJO KABINETO REGISTRATŪRA

Tel.: 8 458 44227

LAIBGALIŲ BENDROSIOS PRAKTIKOS
GYDYTOJO KABINETO
REGISTRATŪRA

Tel.: 8 458 65215

PANEMUNĖLIO BENDROSIOS PRAKTIKOS
GYDYTOJO KABINETO
REGISTRATŪRA

Tel.: 8 458 63334

Martinonių med. punktas
Tel.: 8 458 75176

Kazliškio med. punktas
Tel.: 8 614 93071

Pranešimų archyvas
 • DĖMESIO! Jau galite pasiskiepyti nemokama gripo vakcina!

  2018 09 17  Nemokamai skiepijami:
  1. Asmenys vyresni nei 65 metų amžiaus.
  2. Suaugę (iki 65 metų amžiaus) ir vaikai, vyresni nei 3 metų, sergantys lėtinėmis širdies - kraujagyslių, plaučių, metabolinėmis ir (ar) inkstų ligomis, kuriems yra imunodeficitinė būklė.
  3. Asmens sveikatos priežiūros įstaigų ir globos namų darbuotojai.
  Asmenys, norintys skiepytis gripo vakcina ir priklausantys aukščiau išvardintoms rizikos grupėms, privalo pasiskiepyti iki š.m. lapkričio 1 d. (imtinai).
  Likus nemokamų gripo vakcinų nuo lapkričio 2 d. bus skiepijami visi norintys skiepytis pacientai, pasirinkę mūsų gydymo įstaigą.
  Nelikus nemokamos gripo vakcinos, asmenys gali skiepytis savo lėšomis.
  Pirmumo teisė skiepytis nemokama gripo vakcina rizikos grupės asmenims priklauso tik nuo kreipimosi datos ir skiepų skaičiaus toje rizikos grupėje. Vykdant skiepus bendra tvarka nuo lapkričio 2 d. pirmumo teisė priklausys tik nuo kreipimosi datos.
  Asmenys, norintys skiepytis nemokama gripo vakcina, turi kreiptis į registratūros darbuotojas ir registruotis pas savo šeimos gydytoją dėl skiepų 

 • Naujiena

  2018 08 28

            Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. įstaigoje bus teikiamos Nuotolinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Paskambinę telefonu Jus gydančiam gydytojui galėsite pratęsti ankščiau paskirtų vaistų ar medicinos pagalbos priemonių išrašymą, užsisakyti pakartotinus tyrimus ar koreguotis gydymą. Informuojame, kad norėdami gauti Nuotolinę paslaugą, privalote savo šeimos gydytojui ar Jus gydančiam gydytojui informuoti – kokiu telefono numeriu bus teikiamos šios paslaugos.

 • Vaiko sveikatos pažymos

  2018 08 20

  Pateikiame instrukciją kaip tėvai gali atsispausdinti vaiko sveikatos pažymą ir/ar sugeneruoti ir persiųsti vaiko sveikatos pažymos kodą. Pažymos spausdinimas ir kodo generavimas ypač aktualus ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankančių vaikų tėvams.

 • Rekomendacija rūkantiems

  2018 07 12

  VšĮ Rokiškio PASPC rekomenduoja savo pacientams, kurie rūko arba nori mesti rūkyti peržiūrėti žemiau esantį filmuką ir apsilankyti internetinėje svetainėje nerukysiu.lt


 • Ačiū Jums

  2018 07 02


         Šiandien paskutinioji mano kaip įstaigos vadovo darbo diena. Dėkoju Jums, mieli pacientai už pasitikėjimą mūsų įstaigoje dirbančiais medikais, už tai, kad patikite saugoti brangiausią savo turtą – sveikatą. Ačiū Jums už pastabas ir pasiūlymus, išsakytus per tuos 21-nerius metus. Jūsų pagrįsti lūkesčiai buvo ta varomoji jėga, kuri vertė mus tobulinti teikiamų paslaugų kokybę ir mes tapome viena iš pirmųjų akredituotų įstaigų. Tam reikėjo ieškoti investicijų, kad visuose įstaigos padaliniuose būtų jaukios, švarios ir tvarkingos patalpos, reikiama medicininė įranga, kad gydytojai ir slaugytojos turėtų galimybę kelti savo kvalifikaciją, kad iš esmės pasikeistų greitosios medicinos pagalbos tarnybos skubiosios pagalbos teikimo galimybės.
         Dėkoju visų įstaigų ir tarnybų darbuotojams, jų vadovams, su kuriais teko bendrauti ir kartu spręsti Rokiškio rajono gyventojų sveikatos problemas.
         Dėkoju visiems – buvusiems ir esamiems Rokiškio rajono savivaldybės tarybos nariams, merams, savivaldybės administracijos darbuotojams – už kartu nuveiktus darbus, už išsakytą kritiką, tarpusavio supratimą, pagalbą ir patarimus.
         Atsiprašau visų – buvusių ir esamų darbuotojų, kuriems mano sprendimai sužlugdė darbinės karjeros viltis ar atrodė neteisingi – sprendimus diktavo to meto aplinkybės ir sąlygos.
         Dėkoju Jums visiems, mieli bendradarbiai, už meilę savo darbui, už gilų savo pareigos suvokimą, už - tai, kad visada jutau Jūsų paramą, sunkiausiais momentais sulaukdama Jūsų paguodos ir palaikymo.
         Linkiu mums visiems – darniam, kūrybingam ir draugiškam kolektyvui – drąsiai priimti naujus gyvenimo siunčiamus iššūkius ir kasdieną kopti aukštyn išsaugant pačias didžiausias vertybes – norą ir galimybę padėti kitiems bei meilę savo darbui, šiltus ir draugiškus tarpusavio santykius.

         Su geriausiais linkėjimais
         Zita Kapušinskienė

 • 2 nauji greitosios medicinos pagalbos automobiliai

  2018 06 29

  Vakar Vilniuje Rotušės aikštėje iškilmingame renginyje LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga perdavė mūsų įstaigai panaudos teise 2 naujus greitosios medicinos pagalbos automobilius. Skirtingai nuo aukščiau gautųjų, jie aprūpinti įranga, leidžiančia atlikti išorinį širdies masažą vežant pacientą į gydymo įstaigą. Neužilgo mūsų gydymo įstaiga turėtų gauti panaudos teise iš Sveikatos apsaugos ministerijos dar vieną naują greitosios medicinos pagalbos automobilį. Tikimės, kad tinkama materialinė bazė, sukurta Sveikatos apsaugos ministerijos, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą greitosios medicinos pagalbos automobilių parko atnaujinimo projektą ir aukšta mūsų įstaigos greitosios medicinos pagalbos darbuotojų kvalifikacija, leis tinkamai ir laiku suteikti skubią pagalbą Rokiškio rajono gyventojams.

 • Informacija vidaus ligų gydytojo Girmanto Rudnicko pacientams

  2018 03 30

  Nuo 2018 m. kovo 30 d. Rokiškio poliklinikoje nebedirba vidaus ligų gydytojas Girmantas Rudnickas. Teikti pirmines asmens sveikatos priežiūros paslaugas gyd. G. Rudnicko aptarnaujamoje apylinkėje prisirašiusiems pacientams, pavesta Rokiškio poliklinikos šeimos gydytojai Agnei Vaičiūnienei.

 • Nuoširdus ačiū Rokiškio dailininkų klubui „Roda“

  2018 03 16

  Rokiškio dailininkų klubo „Roda“ dailininkai tapybos ir fotoplenero projekto „Įsimylėję Rokiškį“ metu sukūrė paveikslus ir fotografijas, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai susiję su Rokiškiu, jo pastatais, žmonėmis ar tiesiog čia gyvenančiais ir kuriančiais. Pagrindinė projekto idėja – papuošti miesto įstaigų viešąsias erdves.
  Nuoširdus ačiū Rokiškio dailininkų klubui „Roda“ už mūsų įstaigai padovanotą Sigutės Klemkaitės tapytą paveikslą „Saulėlydis, kurį matau pro savo langą“, kuris papuošė Rokiškio poliklinikos interjerą ir džiugina mūsų pacientus.
 • Registracija internetu

  2017 02 28


  Mieli pacientai, taupydami Jūsų brangų laiką įdiegėmė internetinę registraciją. Dabar Jūs galite internetu prisiregistruoti pas norimą gydytoją.
     

 • Sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos paslaugų teikimas

  2017 02 23

  VšĮ Rokiškio PASPC sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos paslaugų teikimui  įrengtas sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos kabinetas su modernia diabetinės pėdos priežiūrai skirta įranga, kabinete Jus konsultuos kvalifikuota slaugos specialistė.

 • Gydytojų iškvietimo į namus tvarka

  2017 02 23

  Nuo 2014 metų gegužės 1 dienos keitėsi gydytojų iškvietimo į namus tvarka. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2014 m. sausio 30 d. įsakymu Nr. V-133 „Dėl šeimos medicinos paslaugų teikimo namuose organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, gydytojas į namus vyksta šiais atvejais:

Nuorodos

Išankstinė registracija

    Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministerija    Rokiškio rajono savivaldybė

VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centras

Juodupės g. 1A, Rokiškio m. LT-42106

Tel/faks. 8 458 71105

Įstaigos kodas: 173223934

El. paštas: rokiskio.paspc@gmail.com

Darbo Laikas


I - 7.00 – 17.00 val.
II - 7.00 – 17.00 val.
III - 7.00 – 17.00 val.
IV - 7.00 – 17.00 val.
V - 7.00 – 17.00 val.

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Turite dar klausimų?
8 458 71105