Pranešimų archyvas
 • INFORMACIJA PACIENTAMS

  2019 12 12

  Informuojame, kad galite pasiskiepyti nemokama gripo vakcina.

  Nemokama gripo vakcina skiepijami:
  1. vyresni nei 65 metų amžiaus asmenys;
  2. asmenys iki 65 metų amžiaus, sergantys lėtinėmis širdies-kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų,lėtinėmis ligomis, susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais;
  3. asmenys, gyvenantys socialinės globos ir slaugos įstaigose;
  4. sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.

  Asmenis, norinčius pasiskiepyti nemokama gripo vakcina, prašome kreiptis į registratūrą.

                                                                                                                                                                                                         Administracija

 • Mieli pacientai,

  2019 11 27

  Įstaigą pasiekė mokama gripo vakcina. Norintys skiepytis prašome kreiptis į registratūrą.

 • Mielos pacientės,

  2019 10 30

  Mūsų įstaigos koridoriuose nutūpė 100 rožinių gervių,  kurios yra Kovos prieš krūties vėžį simbolis.  „Rokiškio mamų klubas" ir VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro darbuotojai ragina moteris reguliariai tikrinti savo sveikatą,  rūpintis savimi dėl žmonių, kuriems jos yra brangiausios ir reikalingiausios.  100 rožinių gervių sulankstytos, įgyvendinant projektą „Sveika mama - laiminga šeima".

  Nebūkite abejingos savo sveikatai!

  Projektas finansuotas Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

                                                                                                                                                                                                                                                                     Dėkojame asociacijai „Rokiškio mamų klubui“

 • Informacija Rokiškio poliklinikos vaikų konsultacijos vaikų ligų gydytojos Anastazijos Varnienės pacientams

  2019 10 16

       Informuojame, kad nuo 2019 m. spalio 17 d. Rokiškio poliklinikos vaikų konsultacijoje nedirbs vaikų ligų gydytoja Anastazija Varnienė.
       Prašome pacientus pasirinkti kitą vaikų ligų gydytoją. Tai padaryti galite atvykę į Rokiškio poliklinikos vaikų konsultacijos registratūrą arba į statistikos kabinetą ir užpildę prašymą „Gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją“ (F. Nr. 025-025-2/a).
       Kilus papildomiems klausimams, prašome skambinti tel. (8 458) 52 546.

 • Dėmesio

  2019 10 10


   Gripas – ūminė kvėpavimo takų infekcija, sukelianti pavojingas komplikacijas.

  Skiepai yra pati efektyviausia priemonė, apsauganti nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų: pneumonijos, bronchito, ausų uždegimo, sinusito, lėtinių ligų paūmėjimo ir kitų. Skiepytis rekomenduojama kiekvienais metais prieš prasidedant gripo sezonui. Pasiskiepyti nuo gripo Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) rekomenduoja daugumai žmonių, o ypač šiems rizikos grupių asmenims: 65 m. ir vyresniems asmenims; nėščiosioms; asmenims, gyvenantiems socialinės globos ir slaugos įstaigose; asmenims, sergantiems lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ligomis, lėtinėmis ligomis susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais; sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams.

 • Medicinos pagalbos Lietuvoje fragmentai

  2019 03 14

  Valstybinės ligonių kasos prie SAM ir Lietuvos centrinio valstybės archyvo darbuotojų pastangomis surengta paroda "Medicinos pagalbos Lietuvoje fragmentai" puošia mūsų poliklinikos antro aukšto koridorių, estafetė atkeliavo iš Kupiškio ligoninės ir bus iki kovo mėnesio pabaigos. 
  Pacientams, laukiantiems prie gydytojų kabinetų laikas neprilygs žvelgiant į nuotraukose prikeltą 1918 - 1940 metų medikų kasdienybę. 

 • Europos regioninės plėtros fondo parama

  2019 02 27

         Vaikų ligų gydytoja, laikinai vykdanti direktoriaus pareigas, Žydrūnė Jakštonienė pasirašė sutartį Europos regioninės plėtros fondų paramai gauti.  Ji numatyta skirti projekto „VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro veiklos efektyvumo didinimas, gerinant teikiamų paslaugų kokybę ir prieinamumą“ įgyvendinimui.
         Projekto metu bus suremontuotos Rokiškio poliklinikos registratūros patalpos, atnaujinta dalis medicininės įrangos, įsigyti baldai, transporto priemonės.
         Planuojama gauti 269,5 tūkst. Eur. paramą. 

 • Naujiena

  2018 08 28

            Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. įstaigoje bus teikiamos Nuotolinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Paskambinę telefonu Jus gydančiam gydytojui galėsite pratęsti ankščiau paskirtų vaistų ar medicinos pagalbos priemonių išrašymą, užsisakyti pakartotinus tyrimus ar koreguotis gydymą. Informuojame, kad norėdami gauti Nuotolinę paslaugą, privalote savo šeimos gydytojui ar Jus gydančiam gydytojui informuoti – kokiu telefono numeriu bus teikiamos šios paslaugos.

 • Vaiko sveikatos pažymos

  2018 08 20

  Pateikiame instrukciją kaip tėvai gali atsispausdinti vaiko sveikatos pažymą ir/ar sugeneruoti ir persiųsti vaiko sveikatos pažymos kodą. Pažymos spausdinimas ir kodo generavimas ypač aktualus ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankančių vaikų tėvams.

 • Rekomendacija rūkantiems

  2018 07 12

  VšĮ Rokiškio PASPC rekomenduoja savo pacientams, kurie rūko arba nori mesti rūkyti peržiūrėti žemiau esantį filmuką ir apsilankyti internetinėje svetainėje nerukysiu.lt


 • Ačiū Jums

  2018 07 02


         Šiandien paskutinioji mano kaip įstaigos vadovo darbo diena. Dėkoju Jums, mieli pacientai už pasitikėjimą mūsų įstaigoje dirbančiais medikais, už tai, kad patikite saugoti brangiausią savo turtą – sveikatą. Ačiū Jums už pastabas ir pasiūlymus, išsakytus per tuos 21-nerius metus. Jūsų pagrįsti lūkesčiai buvo ta varomoji jėga, kuri vertė mus tobulinti teikiamų paslaugų kokybę ir mes tapome viena iš pirmųjų akredituotų įstaigų. Tam reikėjo ieškoti investicijų, kad visuose įstaigos padaliniuose būtų jaukios, švarios ir tvarkingos patalpos, reikiama medicininė įranga, kad gydytojai ir slaugytojos turėtų galimybę kelti savo kvalifikaciją, kad iš esmės pasikeistų greitosios medicinos pagalbos tarnybos skubiosios pagalbos teikimo galimybės.
         Dėkoju visų įstaigų ir tarnybų darbuotojams, jų vadovams, su kuriais teko bendrauti ir kartu spręsti Rokiškio rajono gyventojų sveikatos problemas.
         Dėkoju visiems – buvusiems ir esamiems Rokiškio rajono savivaldybės tarybos nariams, merams, savivaldybės administracijos darbuotojams – už kartu nuveiktus darbus, už išsakytą kritiką, tarpusavio supratimą, pagalbą ir patarimus.
         Atsiprašau visų – buvusių ir esamų darbuotojų, kuriems mano sprendimai sužlugdė darbinės karjeros viltis ar atrodė neteisingi – sprendimus diktavo to meto aplinkybės ir sąlygos.
         Dėkoju Jums visiems, mieli bendradarbiai, už meilę savo darbui, už gilų savo pareigos suvokimą, už - tai, kad visada jutau Jūsų paramą, sunkiausiais momentais sulaukdama Jūsų paguodos ir palaikymo.
         Linkiu mums visiems – darniam, kūrybingam ir draugiškam kolektyvui – drąsiai priimti naujus gyvenimo siunčiamus iššūkius ir kasdieną kopti aukštyn išsaugant pačias didžiausias vertybes – norą ir galimybę padėti kitiems bei meilę savo darbui, šiltus ir draugiškus tarpusavio santykius.

         Su geriausiais linkėjimais
         Zita Kapušinskienė

 • 2 nauji greitosios medicinos pagalbos automobiliai

  2018 06 29

  Vakar Vilniuje Rotušės aikštėje iškilmingame renginyje LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga perdavė mūsų įstaigai panaudos teise 2 naujus greitosios medicinos pagalbos automobilius. Skirtingai nuo aukščiau gautųjų, jie aprūpinti įranga, leidžiančia atlikti išorinį širdies masažą vežant pacientą į gydymo įstaigą. Neužilgo mūsų gydymo įstaiga turėtų gauti panaudos teise iš Sveikatos apsaugos ministerijos dar vieną naują greitosios medicinos pagalbos automobilį. Tikimės, kad tinkama materialinė bazė, sukurta Sveikatos apsaugos ministerijos, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą greitosios medicinos pagalbos automobilių parko atnaujinimo projektą ir aukšta mūsų įstaigos greitosios medicinos pagalbos darbuotojų kvalifikacija, leis tinkamai ir laiku suteikti skubią pagalbą Rokiškio rajono gyventojams.

 • Informacija vidaus ligų gydytojo Girmanto Rudnicko pacientams

  2018 03 30

  Nuo 2018 m. kovo 30 d. Rokiškio poliklinikoje nebedirba vidaus ligų gydytojas Girmantas Rudnickas. Teikti pirmines asmens sveikatos priežiūros paslaugas gyd. G. Rudnicko aptarnaujamoje apylinkėje prisirašiusiems pacientams, pavesta Rokiškio poliklinikos šeimos gydytojai Agnei Vaičiūnienei.

 • Nuoširdus ačiū Rokiškio dailininkų klubui „Roda“

  2018 03 16

  Rokiškio dailininkų klubo „Roda“ dailininkai tapybos ir fotoplenero projekto „Įsimylėję Rokiškį“ metu sukūrė paveikslus ir fotografijas, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai susiję su Rokiškiu, jo pastatais, žmonėmis ar tiesiog čia gyvenančiais ir kuriančiais. Pagrindinė projekto idėja – papuošti miesto įstaigų viešąsias erdves.
  Nuoširdus ačiū Rokiškio dailininkų klubui „Roda“ už mūsų įstaigai padovanotą Sigutės Klemkaitės tapytą paveikslą „Saulėlydis, kurį matau pro savo langą“, kuris papuošė Rokiškio poliklinikos interjerą ir džiugina mūsų pacientus.
 • Registracija internetu

  2017 02 28


  Mieli pacientai, taupydami Jūsų brangų laiką įdiegėmė internetinę registraciją. Dabar Jūs galite internetu prisiregistruoti pas norimą gydytoją.
     

 • Sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos paslaugų teikimas

  2017 02 23

  VšĮ Rokiškio PASPC sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos paslaugų teikimui  įrengtas sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos kabinetas su modernia diabetinės pėdos priežiūrai skirta įranga, kabinete Jus konsultuos kvalifikuota slaugos specialistė.

 • Gydytojų iškvietimo į namus tvarka

  2017 02 23

  Nuo 2014 metų gegužės 1 dienos keitėsi gydytojų iškvietimo į namus tvarka. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2014 m. sausio 30 d. įsakymu Nr. V-133 „Dėl šeimos medicinos paslaugų teikimo namuose organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, gydytojas į namus vyksta šiais atvejais:

Nuorodos


Išankstinė registracijaNerukysiu

VšĮ Rokiškio ligoninė

Pasitikrink draustumą

esveikata.lt

Informacija apie Europos sveikatos draudimo kortelę

Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras


    Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministerija    Rokiškio savivaldybė

VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centras

Juodupės g. 1A, Rokiškio m. LT-42106

Tel/faks. 8 458 71105

Įstaigos kodas: 173223934

El. paštas: rokiskio.paspc@gmail.com

Darbo Laikas


I - 7.00 – 17.00 val.
II - 7.00 – 17.00 val.
III - 7.00 – 17.00 val.
IV - 7.00 – 17.00 val.
V - 7.00 – 17.00 val.

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Turite dar klausimų?
8 458 71105